ECE40US05 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECE40US05
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power ECE40US05 Input Frequency: 63Hz Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC No. Of Outputs: 1 Output Current: 8A Output Voltage: 5VDC Power Rating: 40W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Encapsulated Rohs Compliant: Yes